YT FB

 

 

Lekce v hlavním sále

POWER FUSION YOGA

POWER FUSION YOGA

Fusion Vaška Krejčíka plyne v pomalém a hravém tempu, každý tak bude mít čas vnímat své tělo a na vše se adaptovat. Pozice nejsou náročné, naopak, jedná se o pozice základní a jednoduché, které se až při delší výdrži stávají fyzicky i mentálně náročnějšími. Uvědomění každé z ásan, které jsou spojené do jedné plynulé meditace, se projeví koncentrací tvořivé síly. Power Fusion není rychlá, i když má v sobě dynamiku. Vše bude spojeno do plynulého koloběhu, při kterém bude dostatek času na nastavení těla každého účastníka.

Od Vaškovy lekce můžete očekávat prostor, kde vládne hravost a koncentrace. Rozvíjet se bude fyzická i mentální síla a průběh lekce bude závislý na všech účastnících a Vaškovi. Budete vytvářet a vyjadřovat svou náladu, rozvíjet své umění spontánnosti, a tak společně prožijete pohodovou a jedinečnou atmosféru celé lekce.

LEKTOR: Václav Krejčík


PRANA FLOW YOGA

PRANA FLOW YOGA

Prana Flow s Katarínou je o opravdové lehkosti, znovuobjevené energii, melodii i rytmu. Rytmu srdce a dechu. Každý pohyb je závislý na dechu, stejně tomu je i u prana flow jógy. V harmonii dechu a pohybu si společně s Katarínou uvědomíte sílu středu a energii, kterou vám jóga přináší.

LEKTOR: Katarína Mikulandová


IYENGAR YOGA - OD STOJNÝCH POZIC K ZÁKLONŮM

IYENGAR YOGA - OD STOJNÝCH POZIC K ZÁKLONŮM

Chcete se naučit správnému nastavení těla v pozicích? Oceníte přesné a srozumitelné instrukce? Rádi byste si dali do těla?

Čeká Vás dynamická sekvence stojných pozic, při kterých se s Helenou pěkně zapotíte, a které vás důkladně připraví na sérii lehčích záklonů, při nichž otevřete hrudník a uvolníte nahromaděný stres.

Stojné pozice posilují svaly nohou, klouby a zvyšují pružnost páteře. Záklony stimulují centrální nervovou soustavu, zlepšují schopnost odolávat stresu a nabíjejí energií. Díky detailnímu slovnímu vedení a asistenci budou pozice zvládnutelné pro každého, kdo přijde s otevřenou myslí a bude vnímavý k vlastnímu tělu.

Iyengar jóga je spojená se jménem B. K. S. Iyengara. Jedná se o směr jógy, který je známý a oblíbený pro své zaměření na detail a precizní nastavení pozice (ásany). Velká pozornost je věnovaná rukám a nohám, jejich správnému nastavení v kloubech a s tím úzce souvisejícím přirozeným postavením páteře. Učitel Iyengar jógy je známý obsáhlým verbálním vedením, manuálním nastavením a korekcí pozic studentů. Pravidelné cvičení Iyengar jógy přináší množství pozitivní energie a zlepšení fyzické i psychické rovnováhy. Pomáhá rozvíjet koordinaci pohybů, vede k uvědomění si vlastního těla, posiluje nejdůležitější svalové partie, a tím přináší úlevu kloubům a páteři.

LEKTOR: Helena Kubrychtová Bártová


LES MILLS BODYBALANCE<sup>®</sup>

LES MILLS BODYBALANCE®

BODYBALANCE® propojuje prvky jógy, taiči a cvičení pilates, a to vše v ladné taneční formě a pevné choreografii. Tato kombinace dokonale spojuje posilovací, protahovací a uvolňovací formy cvičení, díky kterým dochází k rovnováze mezi svalovými skupinami tak, aby pohybový systém fungoval správně, bez obtíží a bolesti. Řízené dýchání, koncentrace a pečlivě strukturovaná řada pohybů pak tvoří komplexní cvičení, které tělu přináší harmonii a rovnováhu.

LEKTOR: Kristin Andersson


CHAKRA YOGA - THE HIDDEN POWER OF YOGA

CHAKRA YOGA - THE HIDDEN POWER OF YOGA

Jóga v rytmu živlů (oheň, voda, země, vzduch, éter), při které pocítíte sílu sebepoznání i intenzivního spojení se světem okolo sebe. Nechte se unášet rytmem dechu, vnímejte tlukot srdce a sílu energie čaker. Čakrová kola pohánějí náš postup na cestě ke skutečné svobodě a štěstí. Roztáčejí neviditelná energetická místa našeho těla na té nejjemnější úrovni a přinášejí nám sílu sebepoznání.

Martina a Zuzka Vám odhalí intenzivní prožitky při spojení s živly i čakrami. Objevíte sílu jinové a jangové energie, slunce i měsíce, jednotu těla, ducha i mysli.

LEKTOR: Zuzana Klingrová


STRALA ENERGIZE

STRALA ENERGIZE

Strala jóga je systém, který dává pohybu svobodu. Zaměřuje se především na lehkost a jednoduchost pohybu, a to i v náročných pozicích. Tyto pohyby jsou podpořeny dýcháním, při němž se naše tělo při každém nádechu rozšiřuje a otevírá a při každém výdechu posouvá dále v procítění daného pohybu. Výsledkem je úžasný pocit z objevování, svobody a síly.

Strala jóga, kterou založila Tara Stiles v roce 2008, je známá svojí uvolněností, energičností a pozitivními vibracemi. Původní Strala Studio se nachází v New Yorku ve čtvrti SOHO. Lekce strala jógy jsou pravidelně vedeny tisíci lektory v partnerských studiích a klubech po celém světě.

V lekci Tary Stiles se můžete těšit na celý systém plynulých pohybů, které posílí Vaše tělo a Vaši mysl, zatímco pozornost bude směřována ke klidnému dechu. Není náhodou, že slovo „strala“ pochází ze švédštiny a znamená „vyzařující světlo“.

LEKTOR: Tara Stiles


SENSATION SURPRISE

SENSATION SURPRISE

Počkejte si s námi na Sensation Surprise! Reebok Yoga Sensation 2015 společně ukončíme překvapením.


Lekce v malých sálech

Účast na lekcích v sálech 1, 2 a 3 je limitována jejich kapacitou.
Pro rezervaci lekcí je nutné zadat číslo vstupenky.
Bližší informace o vstupenkách, podmínkách a pravidlech rezervací naleznete ZDE

Hatha Flow Yoga – Lenka Robinson

Hatha Flow Yoga – Lenka Robinson

V hodinové lekci Lenky Robinson si vychutnáte počáteční jemné protáhnutí. Poté přejdete k lehce náročnějším pozicím ve stoje, odkud se opět vrátíte směrem k zemi, do pozic, které Vás postupně připraví na konečnou relaxaci. Součástí lekce bude i krátká dechová technika.

REZERVACE


Strala Strong Yoga – Tara Stiles

Strala Strong Yoga – Tara Stiles

Tara Stiles a její lekce Strala STRONG jógy představuje systém plynulého přechodu mezi jednotlivými ásanami, které stejnoměrně rozvíjejí sílu, rovnováhu a flexibilitu celého těla. Náročné pohyby jsou prováděny jednodušší a lehčí formou, tím Vás cvičení zanechá koncentrované a povzbuzené.

REZERVACE


Vinyasa Flow Yoga - Andrea Smékalová Hájková

Vinyasa Flow Yoga - Andrea Smékalová Hájková

Vinyasa je dynamická forma vycházející z klasické aštanga vinyasa jógy. Vinyasa jóga bude pod vedením Andrey ve všech pozicích velmi variabilní, můžete tak očekávat velmi hravou a zároveň fyzicky náročnější lekci, kterou si však užije každý z účastníků, ať už začátečník, nebo zkušený jogín.

Sledovat budete „flow“, což je přirozené plynutí pohybu propojeného s dechem, a to je právě i základ samotné vinyasa jógy. Ásany se v této lekci přizpůsobí každému z Vás, a díky tomu tak každý bude moci zažít radost z vlastní flexibility, aniž by lekce sama zvláštní flexibilitu vyžadovala. Od této lekce můžete očekávat hravou a zábavnou formu jógy. Jógu hrou!

REZERVACE


Yin Yoga - Veronika Carmanová

Yin Yoga - Veronika Carmanová

Dlouhé výdrže, hluboké uvolnění těla a především zjemnění mysli, to v podání Veroniky znamená yin jóga.

Výborná praxe pro dynamicky praktikující jogíny stejně jako pro sportovce. Cílíme především na pojivové tkáně (šlachy a vazy), které uvolňujeme. Ale pozice nabízejí prostor i pro naši mysl, koncentraci, hluboké sjednocení dechu a mysli a ponor do meditace.

Téma této hodinové lekce bude oproštění se od strachu. Vše, co děláme, je vedené buď strachem, nebo láskou. Pojďme se společně ponořit do hlubin svého těla a své mysli a vnímat, kterou cestou se chceme vydat.

REZERVACE


Prana Vashya Yoga - Kateřina Nováková

Prana Vashya Yoga - Kateřina Nováková

Sanskrtské slovo „prana“ znamená hlavní vitální energii těla přijímanou především dechem, „vashya“ je kontrola.

Systém prana vashya jóga je tedy zaměřen na kontrolu dechu, a tím životní energie v těle při praktikování ásan. V naprosto čisté formě se vrací k principu na západě tak známé a oblíbené vinyasy – totiž, že ásany následují dech.

V této lekci Vás Katka Nováková provede sestavou základních známých ásan. Avšak tělesná práce v ásanách a přechody mezi nimi budou naprosto a přesně propojeny s dechem – řízenou pranajámou.

Tímto jednoduchým principem je zajištěna bezpečná a správná práce v pozicích tak, aby tělo vydávalo jen nezbytné množství síly a maximum energie čerpalo skrze dech. Tělo tak získává velmi rychle sílu, pružnost a „průchodnost“. Prvotní zaměření na pranajámu (dechovou techniku) v pozicích vede k jedné z hlavních cest jógy – k práci s myslí, k jejímu zklidňování a její kontrole.

REZERVACE


Flexi Flow Yoga - Zdeno Yogi

Flexi Flow Yoga - Zdeno Yogi

Jóga je prastarý několikatisíciletý systém ke sjednocení těla, mysli a duše. Pomáhá nejen udržovat tělo a mysl v dobré kondici, ale i zvládat nápor moderní doby.

Se Zdenem rozhýbete celé tělo a rozproudíte svou energii v mírně dynamickém tempu, uvolníte kyčle, ramena a zakloníte se až na vrchol blaženosti.

REZERVACE


Power Yoga - Challenge Your Core - Kateřina Bílková

Power Yoga - Challenge Your Core - Kateřina Bílková

Rozehřátí dechem, uvědomění a správné nastavení těla na začátek lekce. Pomalé pozdravy slunci B s přechodem k dynamickým pozdravům s přeskoky, postupné přechody do dalších ásan, které trénují sílu i flexibilitu. Katčiny lekce se rozvíjejí v další sekvence, do kterých se zapojují náročnější ásany vedoucí k centru těla. Dynamika je zachována v rytmu dechu, ale střídá se s delšími výdržemi v pozicích. Následují závěrečné balance, v nichž dojde opět k využití středu těla, k tréninku pozice vrány a ke stoji na předloktí a rukách. Úplný závěr vytvoří pozice šavásany, odpočinek a jemný dech. Lekce je volná a pro všechny vhodná, zábavná a uvolňující. Žádné „musíš“ a „nesmíš“. Posloucháte pouze svoje tělo, které se snažíte nastavit tak, aby chtělo zkusit každou pozici.

REZERVACE


Les Mills Bodybalance<sup>®</sup> - Kristin Andersson

Les Mills Bodybalance® - Kristin Andersson

BODYBALANCE ® propojuje prvky jógy, taiči a cvičení pilates, a to vše v ladné taneční formě a pevné choreografii. Tato kombinace dokonale spojuje posilovací, protahovací a uvolňovací formy cvičení, díky kterým dochází k rovnováze mezi svalovými skupinami tak, aby pohybový systém fungoval správně, bez obtíží a bolesti. Řízené dýchání, koncentrace a pečlivě strukturovaná řada pohybů pak tvoří komplexní cvičení, které tělu přináší harmonii a rovnováhu.

REZERVACE


Flow Soul Yoga - Michaela Hluchová & Adriana Seidler

Flow Soul Yoga - Michaela Hluchová & Adriana Seidler

Hodinou flow soul jógy Vás provedou slovenské lektorky Michaela Hluchová a Adriana Seidler. V jejich lekci dokonale propojíte tělo a duši v plynulém jógovém pohybu. Život je aréna a balance, každý pohyb, který uděláte, ať se stává Vaší hrou. Uvolněte se a buďte pozorní, pohybujte se volně, uvolněně, při plném vědomí toho, co právě děláte.

REZERVACE


Dancejóga® - Pavla Rožumberská

Dancejóga® - Pavla Rožumberská

Dancejóga® Pavly Rožumberské je harmonizující lekcí, která spojuje jógové ásany a základní taneční pozice a prvky vycházející z klasického baletu a moderního tance. Klasická jóga tak bude obohacena o různé vlnění tělem, o ladnost jednotlivých přechodů, o pohyb do prostoru a především o souznění s hudbou. Dancejóga® není jenom tanečním stylem, je i pohybovým tréninkem. Díky balančním pozicím podporuje práci hlubokých svalů, přispívá ke správnému držení těla. Dále zvyšuje koordinaci, flexibilitu, ladnost a pružnost celého těla. Rozhodně nebude zaměřená na dokonalou techniku provedení tanečních prvků. Důležité bude zvládnutí jógových ásan, radost z pohybu a především uvolnění mysli od běžných denních starostí. Na závěr se můžete těšit na krátkou taneční choreografii s prvky, které provázely celou lekci.

REZERVACE


Wakey Wakey Yoga - Magdaléna Nguyen

Wakey Wakey Yoga - Magdaléna Nguyen

Nenechte si ujít ranní hodinu jógy s Magdou Nguyen. Proplujete vlnami vinyasy, která Vás, rozespalé, jemně vytáhne z postele, probudí, protáhne, provede pozdravy slunci, dopřeje sílu a odvahu bojovníků. Na začátku dne Vás nabije energií a radostí!

REZERVACE


Yoga Therapy - Lenka Oravcová

Yoga Therapy - Lenka Oravcová

Propojení tradičního jógového cvičení s poznatky moderní fyzioterapie – především vývojové kineziologie a integrální anatomie. Lehké zdravotní cvičení zaměřené na rozvoj stability, mobility a vnímání těla. Podle vývojové kineziologie existují určité základní stavební prvky pohybu. Čím méně jich pohyb obsahuje, tím větší je poškození pohybového aparátu. Tyto základní elementy pohybu budeme s Lenkou hledat pomocí jógových technik – vědomého pohybu a dechu.

REZERVACE


Ayurvedic Yoga - Barbora Morávková

Ayurvedic Yoga - Barbora Morávková

Barbora praktikuje ajurvédskou relaxační jógu, která klade největší důraz na dech a tělo, nikoliv na mysl a ego. Nenutíte se do žádné pózy, když máte pocit, že Vašemu tělu nějaká pozice nevyhovuje, prostě ji neděláte a třeba relaxujete na zádech.

V ajurvédské józe pracujeme s pěti elementy. Jsou to prostor neboli éter, vzduch, oheň, voda a země, a hlavně se zaměřujeme na nejtěžší element – zemi. Jelikož jsme v našem stylu života většinou v hlavě a hlava je nejdál od země, v oblacích, velmi typickou nerovnováhou je příliš mnoho vzduchu a éteru. To se pak projevuje zbrklostí, zapomínáním, zácpou, suchostí, chladem a bolestmi zad a kloubů. Proto ajurvédská jóga klade důraz na zvyšování elementu země v našem těle a v naší mysli. Přijďte se s námi protáhnout, zrelaxovat a uzemnit se.

REZERVACE


Ashtanga Vinyasa Yoga - Pavel Hub

Ashtanga Vinyasa Yoga - Pavel Hub

V lekci aštanga vinyasa jógy s Pavlem Hubem vyniká jóga pevně daným pořadím ásan, specifickým způsobem koncentrace a propojením pohybu a dýchání. Díky tomuto staletími prověřenému systému naleznete nejen způsob, jak tělo vytvarovat a zbavit jej například trávicích nebo dýchacích potíží, ale také jak protáhnout i ty nejhlouběji položené svaly a nakonec zahodit všechny nepotřebné emoce a myšlenky, aby se na řadu dostaly ty, které stojí za to žít.

Ať už si přijdete pro cokoliv, mix ásan, dýchání a řady praktických tipů navodí rozpoložení, které se bude Vaším tělem rozlévat ještě dlouho po skončení této lekce.

REZERVACE


Pair / Partner Yoga - Katka Mrugalová

Pair / Partner Yoga - Katka Mrugalová

V lekci partnerské jógy s Katkou Mrugalovou věnujeme čas ásanám, které jsou koncipované tak, aby se prováděly ve spolupráci s druhou osobou. Právě díky spolupráci s druhým dochází k ještě hlubšímu protažení a posílení těla.

Vedle všech benefitů jednotlivých technik přináší partnerská jóga ještě další rozměr. Přináší možnost sdílet praktikování jógy s někým dalším. Můžete přijít s partnerem, s kamarádkou či sami a pak si zacvičíte s někým, kdo přijde také sám. Partnerská jóga učí komunikaci a sdílení, je o přijímání a dávání, souhře, podpoře, respektu a radosti.

REZERVACE


Objednat posílání novinek Reebok